Textus

Бюро перекладів Textus | RUS / UKR
+38 (067) 249 85 76 |
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61

Центр перекладів Textus

Вам потрібно зробити професійний переклад тексту "на вчора", з яким навіть дуже хороший спеціаліст не впорається і за тиждень? Чи може у Вас особливий випадок, який потребує індивідуального підходу: наприклад, Вам треба отримати текст до півночі чи у святковий день, а може ви просто не можете під’їхати до нас особисто, щоб забрати свій переклад? Тоді Вам точно слід звернутися до нас!

Ми працюємо самі на себе. Ми чудово розуміємо, що від успіху наших клієнтів залежить і наш особистий успіх. Крім того, наша компанія має достатній досвід роботи, що досконально вивчити усе підводне каміння перекладацького бізнесу та навчитися легко їх оминати.

Київ, бул. Чигоріна 61, к. 1 (1 під’їзд)

+38 (044) 228-36-59
+38 (067) 249-85-76
E-mail:
Skype: lebedeva.gu

Режим роботи центру перекладів Textus:

  • режим роботи офісу - з 10.00 до 18.00 без перерви, вихідні – субота, неділя;
  • в телефонному режимі - з 9.00 до 20.00 щоденно;
  • за попередньою домовленістю ми можемо взяти до роботи або видати готове замовлення в суботу, неділю, святкові дні.

Незважаючи на те, що ми працюємо без обідньої перерви, будь ласка, зателефонуйте попередньо, якщо Ви плануєте відвідати наш офіс.


На мові племені австралійських аборигенів, що проживають у долині річки Муррей, "один" звучить як "енеа", "два" - як "петчевал".
Додаткові послуги:

Досвідчені і кваліфіковані перекладачі нашого бюро перекладів виконають усний послідовний переклад та усний синхронний переклад під час вашої ділової зустрічі, презентації, конференції.