Textus

Бюро перекладів Textus | RUS / UKR
+38 (067) 249 85 76 |
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61

Дублікати документів

Іноді може виникнути потреба в оформлені дублікатів існуючих документів. Часто така потреба виникає тоді, коли оригінал документа загублений чи потребує легалізації (тобто підтвердження дійсності) із метою подальшої його передачі до іншої країни.

Частіш за все потрібно зробити дублікати документів, виданих Міністерством внутрішніх справ та РАГСами. До цих документів відносяться довідки про несудимість, свідоцтва та довідки про громадянський стан, народження або смерть.

Особа, якій потрібно оформити дублікат документів, може зробити це самостійно або ж через агентства чи з допомогою фізичних осіб. Якщо оформлення виконується дорученою особою чи агентством, для отримання дублікатів у нашій країні потрібно буде оформити доручення, засвідчене нотаріусом, на ту особу чи агентство, яке буде займатися оформленням дублікатів документів.

Якщо особа, якій треба оформити дублікати документів, на даний момент перебуває за межами країни, у якій має бути здійснене оформлення, то оформити доручення можна буде через Консульство України у країні видачі або нотаріуса. Але у цьому випадку необхідно буде пройти процедуру легалізації доручення у країні, де буде проходити видача дублікатів.

Практично усі країни вимагають надання легалізованих документів нового зразка, хоча в окремих випадках можуть бути використані документи старого зразка. В останньому випадку, правда, треба буде пройти легалізацію документів через фотокопію, засвідчену нотаріусом.

Наше бюро перекладів Textus також надає послугу оформлення дублікатів документів. У нас є можливість оформити дублікати таких документів:

  • свідоцтва про народження та смерть;
  • свідоцтва про громадянський стан (шлюб, розлучення);
  • довідка про народження;
  • довідка про шлюб, якщо шлюб був розірваний.

Щоб наша компанія мала змогу допомогти Вам у оформлені дублікатів документів на території України чи за її межами, необхідно надати нам доручення на наше бюро перекладів, засвідчене нотаріально. Зразок складання доручення ми можемо надіслати Вам поштою або електронною поштою, або ж надати особисто.

Щоб отримати дублікати документів, немає потреби відвідувати наше бюро особисто. Ми можемо надіслати документи та їх дублікати будь-яким зручним для Вас способом у межах України або за кордон.

Вартість послуг нашого бюро не включає в себе вартість доставки документів та їх дублікатів.

Терміни оформлення дублікатів документів не включать час доставки.


До XIV століття на Русі всі непристойні слова називалися "безглуздими дієсловами".
Додаткові послуги:

Ви можете дізнатися вартість і терміни виконання перекладу у наших менеджерів. Менеджер бюро перекладів Textus виконає цю роботу швидко і максимально точно. Просто відправте документ електронною поштою, або з кур"єром.