Textus

Бюро перекладів Textus | RUS / UKR
+38 (067) 249 85 76 |
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61

Засвідчення печаткою

Нотаріальне засвідчення перекладів не завжди є необхідним. Для деяких документів, з метою підтвердження правильності їх перекладів, достатньо засвідчення печаткою бюро перекладів. Крім того, нотаріальне засвідчення перекладів є можливим тільки у тому випадку, якщо переклади були зроблені з юридично вірних документів. Іншими словами, засвідчити переписку, інструкцію чи непідписаний договір нотаріус просто не маж права. В цьому випадку і використовується послуга засвідчення печаткою бюро перекладів, яка може бути застосована до будь-якого перекладу, незалежно від того, має він юридичну допомогу чи ні.

Засвідчення печаткою бюро перекладів застосовується для будь-якого перекладу, виконаного перекладачами нашої компанії.

Який тип засвідчення перекладу є необхідним частіш за все вирішує сам клієнт, проте фахівці нашого бюро перекладів Textus , ґрунтуючись на своєму багатому досвіді, завжди готові підказати, який варіант краще і правильніше обрати. Остаточне рішення можна прийняти тільки після отримання точної інформації стосовно необхідності засвідчення із тієї організації чи установу, куди треба надати документи та їх переклади.

Засвідчення печаткою бюро процес достатньо швидкий.

  • До перекладу документу підшивається оригінал чи копія даного документу. Хоча у окремих випадках ми можемо не підшивати до перекладу оригінал документа. У цьому випадку ми просто проставляємо печатку.
  • На зворотному боці останньоїсторінки перекладу проставляється штамп та печатка бюро перекладів Textus, тут же вказується загальна кількість прошитих сторінок, з та на яку мову був зроблений переклад.
  • Усі відомості підкріплюються підписом відповідальна особа.

У письменника Ернеста Вінсента є роман "Гедсбі", що складається з більш ніж 50 000 слів. У всьому романі немає жодної букви E.
Додаткові послуги:

Бюро перекладів Києва настільки різноманітні, що вибір саме того агентства, яке підходить Вам за потребами і тематикою, забере немало часу. Бюро перекладу Textus здійснює усі види послуг, пов"язаних з діяльністю бюро перекладу.